КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Всеукраїнський рейтинг команд Кіровоградської області
19.02.2021 |
#

"Кіровоградська обласна Асоціація футзалу", входячі до складу "Асоціації футзалу України", виявила ініціативу та розробила рейтинг команд та Асоціацій футзалу України.

Вперше "Асоціація футзалу України" отримала такого роду рейтинг, завдячуючи "Асоціації футзалу Кіровоградської області" в особі керівника Ярослава Пилипенко. 

Відповідно даного рейтингу, формується рейтинг "Асоціацій футзалу України", відповідно і кількість представників від даних Асоціацій на Всеукраїнських змаганнях.

Перше місце серед Асоціацій футзалу в Україні посідає "Асоціація футзалу Київської області". Другу сходинку посідає "Асоціація футзалу Вінницької області". Третє місце за "Асоціацією футзалу Хмельницької області".

"Кіровоградська обласна Асоціація футзалу" входить в 10 - ку кращих Асоціацій футзалу України з 24 - х Асоціацій. Якби не пандемія і представники "Кіровоградщини" могли прийняти участь в минулорічному Всеукраїнському фіналі то "Асоціація футзалу Кіровоградської області" війшла б до 5 - ки кращих асоціацій України.

Вся складова рейтингу відповідає тому, як формується рейтинг UEFA.

Команди Кіровоградської області у Всеукраїнському рейтингу АФУ.

В першій 10 - ці рейтингу нажаль команд з Кіровоградської області не має. Першу сходинку в Україні ділять команди "Надія" (Волинська область) та "Альтернатива" (Київська область).

Найвищу сходинку серед команд "Кіровоградщини" посідає команда "Енерго", яка в цьому році не приймає участь. ""Енерго" участник 4 - х Всеукраїнських фіналів та розташовується на 12 місці, що є не поганим показником з 169 команд України.

Наступні представники "Кіровоградщини" це команди "Нова Поліція" та "Металург" посідають 32 та 37 місце відповідно з 169 команд України. "Нова Поліція" на даний час має назву "Титан-УПО" та прагне досягти найвищих результатів та покращити своє місце в рейтингу України. "Металург" нажаль не приймає участь в змаганнях, сподіваємось, що як із командою "Енерго" це тимчасово і ця команда ще засяє на Всеукраїнській арені. 

"Земельник" та ФК "Новоукраїнка" мають в своєму активі лише один Всеукраїнський фінал тому поки, що посідають місця 105 та 106 відповідно. Прикро, що в минулому році в зв’язку с пандемією, обидві команди не змогли прийняти участь в фіналах, що не аби як покращило їхню ситуацію в рейтингу. 

Замикає рейтинг команд "Кіровоградщини" команда ФК "Тарасівка", яка посідає 125 місце з 169 команд України, маючи в своєму активі один Всеукраїнський фінал. В цьому сезоні команда має назву "СІЧ" сформована з юних вихованців, тому з впевненістю можна говорити, що команда набереться досвіду та ще засяє на Всеукраїнській арені.

По завершенню чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2020/2021 р.р. "Асоціація футзалу Кіровоградської області" опублікує рейтинг команд Кіровоградської області з футзалу.