КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Система радіозв’язку для арбітрів
10.09.2020 |
#

09 вересня плановове засідання Комітету арбітрів Громадської Спілки "Кіровоградська обласна асоціація футболу" відвідав голова ГС "КОАФ" Віктор Безсмертний.

Приділиливши декілька хвилин роботі арбітрів на Всеукраїнській та обласній арені, побажав успіхів в майбутніх матчах на будь-якому рівні, допускати як можна меншу кількість помилок та подальшого розвитку з досягненням поставлених цілей в арбітражі та інспектуванні.

Після промови голова ГС "КОАФ" Віктор Безсмертний  урочисто передав голові Комітету арбітрів Андрію Скрипкі три комплекти системи радіозвязку для арбітрів обласних змагань, з якими арбітри працюватимуть на всіх матчах чемпіонату Кіровоградської області.

Безсмертний В.А. - на даний час я думаю Кіровоградська обласна асоціація футболу зробила дуже значний крок вперед для більш якісного проведення обласних змагань з  данною технікою. Маю впевненість в тому, що наш Комітет арбітрів продовжить плідну працю в підготовці та підвищенні класу арбітрів для проведення обласних та всеукраїнських чемпіонатів, адже тепер арбітри в певних складних епізодах матимуть змогу отримувати допомогу по рації від свої колег під час матчів, що приведе до швидшого а найголовніше правильного рішення на футбольному полі.