КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Шкільна футзальна ліга України
28.07.2016 |
#

Погляд у майбутнє! Напередодні у столичному спорткомплексі "ЦСК ЗСУ" завершився Всеукраїнський фінал "Шкільної футзальної ліги України" сезону 2015/2016, де грали майбутні зірочки українського футболу та футзалу. Принаймні, ми на це дуже сподіваємося. У Всеукраїнському фіналі взяли участь 13 команд п’ятикласників – 12 з різних регіонів країни та команда школи №301, яка представляла Київ. У золотому фіналі команда школи №35 з міста Чернігова перемогла суперників зі Світловодська Кіровоградської області 5:1 і здобула чемпіонське звання! У матчі за бронзу команда школи №6 з міста Долина Івано-Франківської області здолала суперників з Чорноморська та посіла третє місце. У церемонії нагородження взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та президент АФУ Сергій Владико, які нагородили всіх без виключення учасників Всеукраїнського фіналу подарунками від мережі спортивних магазинів «Спортмастер», ООО «Спортсервіс» - офіційного дистриб’ютора торгівельної марки Joma, піцерії «Домінос Піца» та солодощами від торгівельної марки «Ярич». Призери та чемпіони, звісно, було нагороджено медалями та кубками. Крім того, кожному директору школи, які брали участь у Всеукраїнському фіналі, АФУ подарувала спеціальні пам’ятні відзнаки.

 

А перед командним нагородженням почесні гості нагородили найкращих в індивідуальних номінаціях: 

Найкращий воротар - Артем Стільвага (ЗОШ №3, м.Світловодськ)

Найкращий захисник - Вероніка Ображій (ЗОШ №35 м. Чернігів)

Найкращий нападник - Максим Гуменів (ЗОШ №6 м.Долина)

Найкращий бомбардир - Дмитро Лошкарьов (ЗОШ №12, м.Конотоп)

Найкращий гравець турніру - Денис Кільдій (ЗОШ №35, м.Чернігів)

Фінал. ЗОШ №35 (Чернігів) 5-1 ЗОШ №3 (Світловодськ)

Першими рахунок у зустрічі відкрили хлопці зі Світловодська. Але їх візаві з Чернігова змогли дуже швидко відігратися та повністю прибрати ініціативу до своїх ніг. І знову яскраве шоу для вболівальників цього матчу. Як би ви тільки бачили що робили на майданчику "синьої" зали ЦСК чернігівські козаки! Оце так було видовище, оце так футзал! Навіть відомий коментатор фінального матчу Олександр Тингаєв, який з радістю завітав до нас на свято, був приємно вражений рівнем майстерності юних футболістів. Команда зі Світловодська грала академічно, правильно та доволі непогано але тут вже далася взнаки різниця в класі. Набагато яскравіше в технічному плані виглядали притконогі гравці команди ЗОШ №35. В результаті чого й перемогли. Перемогли цілком заслужено, справедливо, чесно та головне - естетично та витончено. 

Отже, золоті медалі великого Всеукраїнського Фіналу "Шкільної Футзальної Ліги України" здобула команда школи №35 з міста Чернігова.