КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Рішення виконавчого комітету УАФ
25.05.2020 |
#

                 У зв’язку із поширенням на території України корона вірусу COVID-19, у відповідності до чиннго законодавства в сфері охорони здоров’я та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 р. №215 «Про внесення змін до поставнови Кабінету Міністрів України від 11 березня  2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території  України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», рішенням Виконавчого комітету УАФ призупинено проведення усіх змагань з футболу та футзалу всіх рівнів, в тому числі обласного, районного та міського рівнів (протокол №4 від 17 березня 2020 р.).

                У даний час УАФ проводяться постійні консультації з відповідними органами державної влади щодо можливих термінів, процедури і медичних протоколів поновлення змагань з футболу на всіх рівнях, залучення арбітрів, спостерігачів арбітражу та інших офіційних осіб до їх проведення.

                Просимо вас поставитися з розумінням і не розпочинати безпосереднє проведення змагань (турнірів) усіх рівнів до відповідного рішення керівних органів Української асоціації футболу. Рекомендуємо у даний час проводити організаційну і підготовчу роботу для початку змагань у відповідності до Регламентів та Положень змагань з урахуванням областавин, що склалися.