КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Підсумки чемпіонату області з футзалу 2019/2020
16.03.2020 |
#

Чемпіонат Кіровоградської області з футзалу 2019/2020

- Перша ліга

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 Єлисаветградські Орли (Кропивницький) 18 16 0 2 105:49 48
2 Технополь-Агро (Кіровоградський р-н) (22005229) 18 15 1 2 130:63 46
3 ФК Новий-Спектр (Кропивницький) 18 10 1 7 78:64 31
4 Огнеупор (Кіровоградський р-н) (22004367) 18 8 4 6 78:87 28
5 Бобринець (Бобринець) (22004362) 18 8 3 7 95:81 27
6 ОКВП Дніпро-Кіровоград (Кропивницький) (22005224) 18 9 0 9 82:85 27
7 Моноліт (Кропивницький) (22005796) 18 5 2 11 62:92 17
8 Найк (Кропивницький) (22004372) 18 5 0 13 79:100 15
9 ФК Динамо (Компаніївський р-н) (22004388) 18 3 5 10 44:73 14
10 ФК Новатор+ (Кропивницький) 18 1 4 13 53:112 7

Зіграний тур

Тур: 18 Дата: 15.03.2020 Гляд
Технополь-Агро (Кіровоградський р-н) (22005229) Моноліт (Кропивницький) (22005796) 9:4  
ФК Новий-Спектр (Кропивницький) ОКВП Дніпро-Кіровоград (Кропивницький) (22005224) 3:4  
Бобринець (Бобринець) (22004362) ФК Динамо (Компаніївський р-н) (22004388) 4:5  
Огнеупор (Кіровоградський р-н) (22004367) Найк (Кропивницький) (22004372) 5:4  
Єлисаветградські Орли (Кропивницький) ФК Новатор+ (Кропивницький) 10:4  

Кращі бомбардири

Гравець Команда Ігор Голи(Пен)
1 Квашенко Сергій Анатолійович Бобринець (Бобринець) (22004362) 17 38(0)
2 Головченко Вячеслав Олегович Технополь-Агро (Кіровоградський р-н) (22005229) 17 33(0)
3 Кутулупенко Сергій Вікторович Технополь-Агро (Кіровоградський р-н) (22005229) 15 28(0)
4 Сидоренко Юрій Петрович Єлисаветградські Орли (Кропивницький) 18 27(0)
5 Куницький Сергій Миколайович ОКВП Дніпро-Кіровоград (Кропивницький) (22005224) 15 22(0)
6 Собко Сергій Григорович ФК Новий-Спектр (Кропивницький) 17 22(0)
7 Вітряченко Ігор Олександрович Огнеупор (Кіровоградський р-н) (22004367) 17 21(1)
8 Лютий Артем Олександрович ОКВП Дніпро-Кіровоград (Кропивницький) (22005224) 16 19(0)
9 Самаіл Костянтин Андрійович Єлисаветградські Орли (Кропивницький) 15 17(0)
10 Чопенко Іван Валерійович Найк (Кропивницький) (22004372) 16 17(0)

- Друга ліга

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 Євроцентр (Кропивницький) 18 14 2 2 68:35 44
2 Фаворит-2 (Кропивницький) 18 12 2 4 71:49 38
3 ФК Новоукраїнка-2 (Новоукраїнка) 18 11 4 3 96:54 37
4 Земельник-2 (Кропивницький) 18 11 4 3 105:65 37
5 Локомотив (Помічна) (2114) 18 10 4 4 76:58 34
6 Сокіл (Кіровоградський район) (2066) 18 7 2 9 62:51 23
7 Дніпро (Кропивницький) (22004371) 18 6 1 11 66:82 19
8 ФК Грузьке (Кіровоградський р-н) (22004374) 18 5 1 12 74:94 16
9 ФК Діагональ (Кропивницький) 18 2 2 14 59:110 8
10 ЦДПУ (Кропивницький) 18 1 0 17 53:132 3

Зіграний тур

Тур: 18 Дата: 14.03.2020 Гляд
Дніпро (Кропивницький) (22004371) Локомотив (Помічна) (2114) 3:0  
Євроцентр (Кропивницький) Земельник-2 (Кропивницький) 7:3  
ФК Грузьке (Кіровоградський р-н) (22004374) Сокіл (Кіровоградський район) (2066) 3:7  
ЦДПУ (Кропивницький) ФК Діагональ (Кропивницький) 12:7  
Фаворит-2 (Кропивницький) ФК Новоукраїнка-2 (Новоукраїнка) 0:5  

Кращі бомбардири

Гравець Команда Ігор Голи(Пен)
1 Качура Олександр Олександрович Земельник-2 (Кропивницький) 18 29(0)
2 Ютиш Ігор Валерійович ФК Новоукраїнка-2 (Новоукраїнка) 14 22(0)
3 Щербатюк Артем Сергійович Локомотив (Помічна) (2114) 16 22(1)
4 Логвіненко Ігор Вадимович Дніпро (Кропивницький) (22004371) 17 21(0)
5 Ясін Мохамед Сокіл (Кіровоградський район) (2066) 17 18(0)
6 Довженко Максим Русланович Земельник-2 (Кропивницький) 16 16(0)
7 Красніков Микита Володимирович Фаворит-2 (Кропивницький) 10 14(0)
8 Шаравара Юрій Олександрович ФК Грузьке (Кіровоградський р-н) (22004374) 16 14(0)
9 Сінькевич Владислав Олександрович Локомотив (Помічна) (2114) 17 14(0)
10 Скрипченко Дмитро Михайлович ФК Грузьке (Кіровоградський р-н) (22004374) 17 14(0)

- Третя ліга

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 Земельник-3 (Кропивницький) 18 13 3 2 122:61 42
2 Мегаполіс (Кропивницький) (22004401) 18 13 1 4 98:63 40
3 ФК Агротех 18 11 2 5 86:73 35
4 Вересень (Кропивницький) (22005208) 18 10 2 6 88:75 32
5 КЗСМ №1 (Кропивницький) (22005821) 18 10 1 7 76:73 31
6 ФК Северинка (Кіровоградський р-н) (22005822) 18 10 0 8 100:79 30
7 ФК Назарівка (Кіровоградський р-н) (22005825) 18 6 3 9 47:62 21
8 Скіф (Кропивницький) 18 4 2 12 52:81 14
9 АТМ (Кропивницький) 18 2 2 14 54:105 8
10 КМРЕМ (Кропивницький) (22005206) 18 2 2 14 43:94 8

Зіграний тур

Тур: 18 Дата: 15.03.2020 Гляд
КМРЕМ (Кропивницький) (22005206) ФК Агротех 2:5  
Скіф (Кропивницький) ФК Северинка (Кіровоградський р-н) (22005822) 4:5  
ФК Назарівка (Кіровоградський р-н) (22005825) АТМ (Кропивницький) 6:3  
КЗСМ №1 (Кропивницький) (22005821) Земельник-3 (Кропивницький) 3:7  
Мегаполіс (Кропивницький) (22004401) Вересень (Кропивницький) (22005208) 5:3  

Кращі бомбардири

Гравець Команда Ігор Голи(Пен)
1 Михайлов Олександр Олександрович Мегаполіс (Кропивницький) (22004401) 18 50(0)
2 Гора Богдан Олександрович Земельник-3 (Кропивницький) 10 29(0)
3 Подколзін Ярослав Євгенович Земельник-3 (Кропивницький) 15 29(0)
4 Божко Дмитро Олексійович ФК Агротех 11 23(0)
5 Коваленко Андрій Сергійович Вересень (Кропивницький) (22005208) 17 23(0)
6 Криворучко Василь Михайлович АТМ (Кропивницький) 16 22(0)
7 Качанов Вадим Олександрович ФК Северинка (Кіровоградський р-н) (22005822) 18 22(0)
8 Горпинченко Сергій Максимович КЗСМ №1 (Кропивницький) (22005821) 17 19(0)
9 Бобухов Владислав Сергійович ФК Северинка (Кіровоградський р-н) (22005822) 11 18(0)
10 Москаленко Артем Миколайович Скіф (Кропивницький) 15 18(0)

- Четверта ліга

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 Водник U17 (Кропивницький) 18 13 1 4 108:69 40
2 Фортуна (Долинська) 18 12 3 3 93:51 39
3 ФК Волохіно (Долинська) (30001583) 18 11 3 4 83:50 36
4 ФК Кропивницький (Кропивницький) 18 8 3 7 70:54 27
5 Ювента-ДЮСШ (Новгородка) (30001585) 18 8 3 7 80:71 27
6 ФК Динамо-2 (Компаніївський р-н) (30001579) 18 8 3 7 89:86 27
7 ФК Вишняківка (Кіровоградський р-н) 18 8 2 8 89:89 26
8 Lex (Кропивницький) 18 6 1 11 66:113 19
9 Varto (Кропивницький) 18 3 3 12 71:103 12
10 ФК Карлівка (Кіровоградський р-н) 18 1 2 15 52:115 5

Зіграний тур

Тур: 18 Дата: 14.03.2020 Гляд
ФК Динамо-2 (Компаніївський р-н) (30001579) Водник U17 (Кропивницький) 7:9  
Lex (Кропивницький) ФК Волохіно (Долинська) (30001583) 2:5  
ФК Кропивницький (Кропивницький) Фортуна (Долинська) 2:3  
Ювента-ДЮСШ (Новгородка) (30001585) ФК Вишняківка (Кіровоградський р-н) 5:7  
Varto (Кропивницький) ФК Карлівка (Кіровоградський р-н) 9:2  

Кращі бомбардири

Гравець Команда Ігор Голи(Пен)
1 Михайлов Роман Олександрович Водник U17 (Кропивницький) 17 51(0)
2 Захожий Євгеній Миколайович Ювента-ДЮСШ (Новгородка) (30001585) 17 35(1)
3 Денисенко Андрій Володимирович Varto (Кропивницький) 17 31(0)
4 Самойленко Вячеслав Юрійович ФК Вишняківка (Кіровоградський р-н) 6 30(0)
5 Бурилін Олександр Миколайович ФК Динамо-2 (Компаніївський р-н) (30001579) 17 26(1)
6 Бондаренко Олександр Григорович Lex (Кропивницький) 11 23(1)
7 Федоров Максим Євгенійович ФК Вишняківка (Кіровоградський р-н) 14 20(0)
8 Колісник Станіслав Леонідович ФК Карлівка (Кіровоградський р-н) 12 19(0)
9 Бойко Дмитро Андрійович Фортуна (Долинська) 17 17(0)
10 Польовий Дмитро Олегович ФК Вишняківка (Кіровоградський р-н) 17 17(0)