КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Нагородження призерів та Учасників чемпіонату з футзалу
19.08.2020 |
#

Сьогодні на майданчику зі штучним покриттям "Енергоспорт" відбудлось нагородження участиків та призерів Чемпіонату з футзалу "Екстра ліга" сезону 2019/2020 р.р.

В зв’язку з ситуацією, яка склалася в країні, довелось відтермінувати нагородження учасників на певний період, але сьогодні все ж таки учасники "найвищого дивізіону" отримали свої нагороди.

Завдяки офіційному партнеру "Ектсра ліги" з футзалу, команді офіційного дилера Volkswagen "Порт-Олві", в особі керівника О. Теленкова, Асоціації футболу в особі В. Безсмертного, Асоціації футзалу та міської асоціації футболу в особі Я.Пилипенка, були відзначенні всі учасники ліги без винятку, пам’ятними дипломами та м’ячами. Призери отримали комплекти медалей відповідного гатунку, комплекти манішок, а також переможцю "Екстра ліги" було вручено комплект ігрової форми та красень кубок.

Всі учасники "Екстра ліги" разом з Асоціацією футболу в особі В. Безсмертного та Асоціації футзалу в особі Я.Пилипенко, висловлюють свою вдячність за співпрацю, першому офіційному партнеру "Екстра ліги", команді офіційного дилера Volkswagen "Порт-Олві" в особі О. Теленкова, які внесли чималий вклад для розвитку футзалу на території Кіровоградської області, та сподіваються на подальшу співпрацю.

А також голові комітету по зв’язкам зі ЗМІ ГС"КОАФ", Заслуженому журналісту України Ю. Ілючику, за великий вклад в популяризацію футзалу.