КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Координаційний штаб КОАФ в боротьбі з пандемією
26.03.2020 |
#

Рішенням адміністрації Кіровоградської обласної Асоціації футболу було створено координаційний штаб для здійснення допомоги ветеранам футболу Кіровоградщини, які потребують захисту на період дії карантину, невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування та ліків.

Головою штабу було обранно Голову КОАФ Безсмертного Віктора Анатолійовича

Заступником голови Виконавчого директора КОАФ Пилипенка Ярослава Михайловича

До складу штабу також увійшли Заступник голови КОАФ Скрипка Андрій Михайловича та спеціаліст КОАФ Кравченко Олексій Ігорович.

Було сформавано календарний план відвідувань ветеранів футболу та родичів загиблих ветеранів футболу, які на період карантину потребують невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування, ліків, тощо. 

26 березня Координаційний штаб КОАФ відвідав ветерана Смиченко Олександра Даниловича, який у 1970 році прийняв запрошення в київське «Динамо», однак виступав виключно за дублюючий склад. У тому ж році повернувся в Кіровоград, де став гравцем місцевої «Зірки». Провівши три сезони в кіровоградській команді, був призваний на військову службу, під час якої грав за СК «Чернігів». Після демобілізації повернувся до складу «Зірки», де виступав до завершення кар'єри. Всього за клуб з Кіровограда протягом 14 сезонів провів понад 500 офіційних матчів. Був капітаном команди, двічі залучася до збірної УРСР, входив до числа 22-х кращих футболістів української зони другої ліги чемпіонату СРСР. У 1975 році став володарем Кубку Української РСР. Завершив виступи в 1984 році. Чималий проміжок часу брав активну участь в роботі Кіровоградської обласної Асоціації футболу на різних посадах, але  хвороба в даний час не дає змогу йому продовжувати брати активну участь в роботі КОАФ (голова Контрольно-дисциплінарного комітету ГС "КОАФ")

Члени Координаційного штабу ГС"КОАФ" під час зустрічі обговорили  з Олександром Даниловичем, як забезпечечити себе від зараження "COVID-19" в період карантину, а також переденно продукти харчування, речі першої необхідності, тощо. 

В подальшому згідно створенного плану роботи Координаційний штаб ГС "КОАФ" продовжить свою роботу. 

Голова кординаційного штабу ГС "КОАФ" Безсмертний В.А. провів  розмову з лікарем-урологом Кропивницького обласного онкологічного диспансеру, ветераном спорту Бахановським М.Е. і було досягнуто домовленості про надання різнобічної допомоги.

Кожен ветеран футболу який потребує, невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування, ліків, допомоги чи захисту на період карантину може звернутися до координаційного штабу Кіровоградської обласної Асоціації футболу.

Контактний телефон: 099-972-11-78 (Кравченко Олексій Ігорович)