м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - ФК «Новоукраїнка» і «Земельник» святкували перемоги у Кубку Кіровоградської області
20.11.2019 |
#

Вчора двома матчами стартував Кубок Кіровоградської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2019 року.

«Земельник» у чвертьфіналі Кубка зустрічався з «Інгулом». Першими відкрили рахунок гравці «Інгулу». «Земельник» не тільки зрівняв рахунок, а й вийшов вперед – 2:1. До перерви рахунок був не змінний. За допомогою воротаря, при розіграші кутового, «Інгул» зрівняв рахунок 2:2 – відзначився голкіпер «Інгулу» Кирило Гладкий. Ще через декілька хвилин підопічним Геннадія Іщенко вдалося вийти вперед – 2:3. «Земельник» почувався дещо в «шоковому стані», але після голу Олександр Кочури котрого забули на стійці гравці «Інгулу» рахунок став 3:3. Після того як рахунок будо зрівняно «Земельник» заграв впевненіше, що незабаром і призвело до ще одного взяття воріт – 4:3. Заключні дві хвилини чистого часу «Інгул» намагався довести гру до лотереї, намагаючись зрівняти рахунок з 5 польовим гравцем, але після помилки Юрія Лебединського «Земельника» вдалося забити ще один м’яч у пусті ворота суперника.

Цікавий і напружений матч завершився з рахунком 5:3 і тепер півфіналіст Команда «Земельник» чекає свого суперника ,який визначитися в протистоянні між ФК «Новоукраїнка» і «Рятівником».

ФК «Новоукраїнка» святкував перемогу над командою «Єлисавегррадські Орли» – 4:2. Першолігові «Орли» дали гідний бій команді з Екстраліги, побудувавши свою на контратаках, що дало свої результати на початку матчу – 0:1. Дещо збентежені новоукраїнці такою нахабністю почали раз по разу штурмувати ворота Орлів. Капітан команди Андрій Федотов зрівняв рахунок в середині першого тайму, а вже потім його партнери вивели команду вперед – 2:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

В другому таймі гра обох команд не змінилась. Новоукраїнці контролювали м’яч, а єлисаветградці намагалися зрівняти рахунок. Після деякого сумбуру в захисній ланці Орлів рахунок змінився на 3:1. Через декілька хвилин вдалось відновити інтригу в матчі – Юрій Сидоренко зробив рахунок 3:2. Далі більше намагались атакувати Орли, щоб все таки зрівняти рахунок, але припустившись помилки рахунок став 4:2.

Наприкінці матчу дві стовідсоткові можливості мали єлисаветрадці для того, щоб зрівняти рахунок і перевести визначення переможця в серію 6-ти метрових ударів. Але спочатку не вдалось влучити в порожні ворота, а через хвилину Юрій Сидоренко не зміг замкнути простріл партнера. Фінальний свисток зафіксував перемогу ФК «Новоукраїнка» з рахунком 4:2.