КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Чемпіонат та кубок області
26.05.2020 |
#

Адміністрація Кіровоградської обласної асоціації футболу проводить підготовчу роботу до початку чемпіонату та кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Очікуючи офіційне рішення від УАФ та медичний протокол погодженний з МОЗ стосовно проведення обласних змагань, яке повинно надійти цього тижня, адміністрацією КОАФ було прийнято низку важливих рішень стосовно проведення чемпіонату. Вирішено зменшити членський внесок команд, за участь в чемпіонаті Кіровоградської області з футболу, на 70% в порівняні з минулим роком.

Також матеріально підтримати районні та міські федерації футболу від яких будуть приймати участь команди в чемпіонаті та кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Команди які бажають взяти участь у чемпіонаті та кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року можуть надати своє підтвердження до адміністрації КОАФ.

Очікуємо до 29 травня отримати рішення від УАФ. В період з 1 по 3 червня провести нараду представників команд-учасниць. Орієнтовні дати початку змагань 13-20 червня 2020 року.