КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Чемпіонат області з футболу серед команд ветеранів 45 та старше
17.08.2020 |
#

15 серпня, в смт Новгородка відбувся чемпіонат Кіровоградської області з футболу серед ветеранів "45 +" пам'яті заслуженого тренера України, Олексія Йосиповича Кацмана. 

Футбольна подія відбулася на районному стадіоні Колос, де зібралося чотири команди області з м. Світловодська, м. Долинської, м. Знам'янки та господарі змагань збірна команда Новгородківського району, щоб поборотися за перемогу в престижному турнірі.

Всіх учасників на церемонії відкриття привітали голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний, який в свою чергу подарував кожній з команд футбольні м'ячі, голова Новгородківської РДА Олександр Антоненко, селищний голова Олександр Сириця та після виконання державного гімну України всі події було зосереджені на футбольному полі.

Жеребкування з представниками команд визначило календар та формат проведення поєдинків за коловою системою.

В кожному поєдинку, ветерани демонстрували високий рівнень футболу, цікаві комбінації, злагодженість командних дій все це вболівальники могли спостерігати слідкуючи за діями футболістів, які творили футбольну історію на полях своїх районів, а також області вцілому.

Результати зіграних матчів в підсумку визначили переможця та призерів змагань. Так, отримавши перемогу в трьох поєдинках гравці команди м. Світловодськ посіли перше місце, за кращою різницею забитих - пропущених м'ячів друге місце посіла збірна команда Новгородківського району, третє відповідно за ветеранами з м. Знам'янка та четверте місце посіли гравці команди Долинської.

Презери турніру були нагороджені медалями, а переможець перехідним кубком від Кіровоградської обласної асоціації футболу.

Визначили і кращих гравців: Григор Іван - кращий воротар збірна Новгородківського району, Островерхов Микола та Терешенко Владислав - кращі бомбардири по 3 забитих м'ячі, обидва м. Світловодськ, які отримали пам'ятні статуетки та календарі збірної України по футболу.

За матеріалом Є.М. Захожого