КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Новини - Чемпіонат Кіровоградської області з міні-футболу
07.09.2020 |
#

В селищі Новгородка проведено чемпіонат Кіровоградської області з міні-футболу серед ветеранів 50+ сезону 2020 року.
Учасниками даної події були чотири колективи, а саме: збірна команда м. Знам'янки та Знам'янського району, команда "Ягуар" м. Кропивницький, "Новгородка" та збірна команда ветеранів Новгородківського району.
На відкритті змагань учасників привітали ветерани футболу Грабовський Микола Миколайович та Гордовий Микола Георгійович, також з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту подяки за розвиток футболу отримали Харечко Володимир Олексійович та Дубовий Віктор Васильович від Новгородківської районної федерації футболу.
Після виконання державного гімну України події розгорнулися на футбольному майданчику, де кожна з команд демонструвала гарний футбол, впевнена взаємодія гравців та досвід допомогали створювати ряд небезпечних моментів біля воріт суперників, а найголовніше це дружня атмосфера, яка панувала на протязі проведення турніру. За коловою системою команди зіграли поєдинки та після підведення підсумків призові місця розподілилися таким чином:
1 місце - ФК "Ягуар"
м. Кропивницький


2 місце - збірна команда Знам'янського району та м. Знам'янки

3 місце - збірна команда Новгородківського району.

Визначили і кращих гравців змагань, ними стали Запасненко Олексій (збірна Новгородківського району) - кращий воротар та Русін Валентин (збірна команда Знам'янського району та м. Знам'янки) - кращий гравець.
Всі команди отримали футбольні м'ячі для розвитку футболу в районах та містах, а також призери були нагороджені медалями та пам'ятними дипломами, а команда переможець перехідним кубком від Кіровоградської обласної асоціації футболу.