КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ
м.Кропивницький
вул. В. Чміленка 87/48 офіс 13
(0522) 27 47 61
ffko@meta.ua
Виконавчий комітет
Сергій Григорович Собко
Сергій

Народився 03 січня 1978 року. В 1999 році закінчив "Кіровоградський Державний Педагогічний Університет" за спеціальністю "фізичне виховання".

2000 - 2002 рр. – виступи у другій лізі чемпіонату України з футболу в складі команди Динамо міста Сімферополя.

У період з січня 2002 до серпня 2002 року працював керівником гуртка з футболу у дитячо-юнацькому центрі “Юність” м . Кіровограда.

З вересня 2002 року працює за сумісництвом тренером-викладачем кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.К. Винниченка.

З 2008 року – завідувач кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури Кіровоградського державного педагогічного університету.

2010 рік – присуджено наукове звання доцента.

Сергій Григоровичкандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури ЦДПУ імені Володимира Винниченка.

Закінчив факультет фізичного виховання у 1999 році, отримавши кваліфікацію вчителя фізичного виховання.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед студентської молоді, досягнуті при цьому успіхи, Собко Сергій Григорович нагороджений:

- Подяка Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України

- Подяка Кіровоградської обласної федерації волейболу України

- Грамота від Ректорату Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

-  Почесна грамота від Ректорату Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

-           Почесна грамота Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Сергій Григорович є тренером-викладачем факультетської футбольної команди “Буревісник”, яка під його керівництвом ставала чемпіоном та призером чемпіонату міста з футболу, триразовим володарем кубку міста, призером і дворазовим чемпіоном міста Кіровограда з футзалу, є постійним учасником обласних і всеукраїнських універсіад з футболу. Зокрема, у 2015р. Загальський Ігор та Котляр Антон приймали участь у фінальних частинах XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади (Кванджу, Республіка Корея) та у 2017р. у XXIX (Бочак Роман та Котляр Антон – Тайбей, Тайвань).

Окрім роботи на факультеті фізичного виховання є членом виконкому громадської організації – Федерації футболу Кіровоградської області, обіймаючи посаду керівника навчально-методичного комітету. Одночасно є керівником курсів “С”-диплому та “С”-ліцензії Федерації футболу України в Кіровоградській області.

Постійно підтримує контакти зі спортивною громадськістю міста і області, зокрема з ДЮФШ Академія ФК “Зірка”, проводячи агітаційну роботу щодо вступу абітурієнтів до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.